Fujifilm şimdiye kadar ki en güçlü otofokus özelliğini geliştirdi

Fujifilm‘in fotoğrafçılık dünyasında heyecan yaratan yeni bir adımı daha fotoğraf tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi beklenen Fujifilm GFX100S II modeli, orta format aynasız kamera segmentinde yeni bir sayfa açmayı hedefliyor. GFX100S’in halefi olarak konumlandırılan bu model, 100 megapiksel çözünürlüğünde arka aydınlatmalı bir sensöre ve güçlü bir 5. nesil işlemciye ev sahipliği yapacak. Bu yenilikler sayesinde, Fujifilm GFX100S II, hayvanları, araçları ve kuşları tespit edip tanıyabilen gelişmiş bir otomatik odaklama performansı sunmayı vaat ediyor.

Video çekimine özel önem veren kullanıcılar için de birçok yenilik barındıran bu model, video dokunmatik takibi, dalgaform monitörü ve anamorfik geniş ekran modu gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Fujifilm şimdiye kadar ki en güçlü otofokus özelliğini geliştirdi

Bu özellikler, kullanıcılara daha hassas bir pozlama kontrolü ve sinematik video kayıtları olanağı tanıyor. GFX100S II’nin, önceki model olan GFX100‘e göre daha uygun bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor; bu da onu daha geniş bir kullanıcı kitlesi için erişilebilir kılıyor.

Fujifilm, GFX100S II ile, orta format kamera pazarındaki konumunu güçlendirmeyi ve kullanıcılarına daha yüksek kalitede fotoğrafçılık deneyimleri sunmayı hedefliyor. Bu modelin tanıtılması, fotoğrafçılık tutkunları için heyecan verici yeni imkanlar anlamına geliyor ve Fujifilm‘in yenilikçi yaklaşımını ve sektöre olan katkısını bir kez daha gözler önüne seriyor. GFX100S II, piyasaya sürüldüğünde, fotoğrafçılığa gönül vermiş kişiler için yeni ufuklar açacak ve kreatif sınırları zorlamalarına olanak tanıyacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir