Settar Tanrıöğen: Setlere başlayacağım, bir yasak durumu yok

26 Ocak’ta beyin damarlarında oluşan anevrizmanın (baloncuk) patlaması sonucu beyin ve beyin zarları arasında kanama meydana gelen Settar Tanrıöğen, 1.5 ayda üç ciddi operasyon geçirmişti.

14 Mart’ta tedavi gördüğü Ataşehir’deki özel hastaneden taburcu olan 63 yaşındaki sanatçı, önceki günlerde uzun bir aradan sonra ilk kez Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı.

FOTOĞRAF İSTEKLERİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Hastalığı nedeniyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılmak zorunda kalan Settar Tanrıöğen’in kilo verdiği gözlendi. Ünlü isim, basın mensuplarının “Geçmiş olsun” sözlerine, “Teşekkür ederim” diyerek karşılık vermiş, hayranlarının fotoğraf isteklerini geri çevirerek gözden kaybolmuştu.

Ünlü isim, son olarak bir kez daha Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Eski sağlığına kavuşmak için tedavi sürecine devam eden oyuncu, rutin fizik tedavisini yaptırdığı klinik çıkışı ayaküstü soruları yanıtladı.

“SETLERE BAŞLAYACAĞIM”

Sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tanrıöğen, fizik tedavisi aldığını ve iyileşmek için süreye ihtiyacı olduğunu anlattı:

Masaja fizik tedaviye geldim. Herkes arıyor sağ olsunlar. Setlere başlayacağım tabii, işimi yapacağım. Doktorların öyle koyduğu bir yasak durumu yok, iyileşmeye ihtiyacım var biraz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir